Spotkania z historią

Zapraszamy do udziału w I Grze Miejskiej “Chleba i Wolności”!

Stowarzyszenie Odra-Niemen Oddział Wielkopolski ma przyjemność ogłosić premierę naszego nowego projektu edukacyjnego. Gra miejska, która odbędzie się w Poznaniu, pozwoli Wam poznać historię Poznańskiego Czerwca’56 w interaktywny i angażujący sposób.

Kiedy?
22 czerwca 2024 r., start o godzinie 10:00.

Gdzie?
Początek gry na Placu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jak się zapisać?
Rejestracja trwa do 21 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania miejsc (100 osób). Można się zapisać za pomocą kodu QR lub pod tym linkiem: https://forms.office.com/r/csNhZmmY5c

Nagrody
Każdy uczestnik, który ukończy grę w dniu premiery otrzyma nagrodę rzeczową.

 

Regulamin Gry Miejskiej:LINK 

Gra miejska “Chleba i Wolności” to doskonała okazja do nauki historii w praktyczny sposób, połączona z aktywnością na świeżym powietrzu. Uczestnicy będą poruszać się po mieście, rozwiązując zadania i odkrywając historyczne miejsca związane z Poznańskim Czerwcem’56 🇵🇱

Dołącz do nas i przeżyj niezwykłą przygodę, ucząc się historii w wyjątkowy sposób! 

Finansowanie projektu

Projekt jest współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.
 

Sponsorem projektu jest Fundacja Zakłady Kórnickie.  Patronat nad wydarzeniem objęło Wielkopolskie Muzeum Niepodległości.

Możliwość komentowania została wyłączona.